Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Under 14 Cup GF 9 Oct 20 Eastlake Demons
41  V Raman 2/8
def by North Shore Warriors
0/42 R Sodal 26*  
Scullin 103 
CDC Data Centres U15 Division 1 - T20 3 24 Nov 20 Queanbeyan
7/125(cc) K Brunker 43  E Menadue 2/26
def Eastlake Demons
8/53  K Brunker 2/6 O Campbell 2/9
Blundell Park 
CDC Data Centres U14 Division 2 - T20 3 18 Nov 20 Marist Royal
def Eastlake Demons
Hughes Oval (103) 
CDC Data Centres U12 Division 1 6 21 Nov 20 Eastlake Demons
7/181(cc) S Edmunds 51* H Michell 29*  
def ANU
28  S Edmunds 2/2
Deakin Oval (205)  
CDC Data Centres U13 Division 2 South 6 22 Nov 20 Eastlake Hawks
118  S Terrell 2/5 L Jensen 2/7 S Dunn 2/8
def by Tuggeranong Eagles
5/120(dec) M Haider 28*  N Crozier 2/6 S Choudhary 2/13
Deakin Oval (205)  
CDC Data Centres U12 Division 2 6 22 Nov 20 Norths Red
7/47  B Anderson 3/2 E Nadarajah 2/8
def Eastlake Juniors
46  J Rowe 3/7 K Dhillon 2/7 W Afzaal 2/9
Lyneham Oval (209) 
CDC Data Centres U15 Division 1 6 21 Nov 20 Eastlake Demons
10/68  T Sohail 3/8 RM MOORE 2/10 AR GUNREDDY 2/11
def by North Red
6/144(cc) J Liu 32* A Smith 30  F Lamond 3/32
Deakin West Oval 
CDC Data Centres Stage 1 Graded 6 21 Nov 20 Eastlake
9/91(cc)  R Steven 2/1 M Gera 2/11 E McIntyre 2/14
def by Radford Strikers
7/155(cc)  T de Fombelle 2/17
Deakin Oval (211)  
CDC Data Centres Stage 1 Friday South Blue 5 20 Nov 20 Eastlake Hawks
10/94(cc)  K Nataraj 2/2 Z Osenton 2/7
def by CGS U10 Sky
6/108(cc)  A Hoffman 2/4 S Kumar 2/9
Yarralumla Neighborhood Oval (104) 
CDC Data Centres Stage 1 Friday South Gold 5 20 Nov 20 Tuggeranong Eagles
7/98(cc)  L Charlton 2/6
def Eastlake Lions
12/91(cc)  F Henderson 2/10
Gowrie Oval (116) 
Under 12 Plate 5 9 Oct 20 Eastlake Eagles
0/31(cc)  
def Canberra Cricket Academy U12s P
5/30(cc)  
Pearce 
Girls 5 9 Oct 20 Dolphins
6/74  
def by Eastlake Demons
4/75  
Page 103 
CDC Data Centres U16 Division 1 - T20 3 18 Nov 20 Eastlake Demons
v BYE
 
CDC Data Centres Stage 1 Saturday Ungraded 6 21 Nov 20 Eastlake Eagles
9/54(cc)  
def by Ginninderra Himalayan Tigers
5/105(cc)  
Yarralumla Neighborhood Oval (104) 
CDC Data Centres U12 Friday 5 20 Nov 20 Tuggeranong Kookas
7/81(cc) L Corby 26*  A de Fombelle 2/16
def by Eastlake Demons
3/102(cc)  
Bonython Oval (103) 
Capital Chemist Thunder Junior Girls (Cup) 5 20 Nov 20 Eastlake Spirit
73  K Lussick 3/9 S Wilde 2/2
def by WCMCC Green
4/74  
Deakin Oval (205)  
Capital Chemist Thunder Junior Girls (Plate) 5 20 Nov 20 Eastlake Spirit Pink
6/52  A Lockerbie 2/2 E Denman 2/5
def by Ginninderra Siberian Tigers
2/92  
Deakin Oval (211)  
CDC Data Centres U14 Division 2 6 22 Nov 20 Eastlake Demons
5/63(cc)  B Lynch 3/22
def Daramalan
38  L Jenkins 3/3 D Shah 2/2
Deakin 105 (Mint Oval) 
CDC Data Centres Stage 1 Friday South Gold 5 20 Nov 20 Marist Blue
6/124(cc)  S Nandyal 3/21 s Ganta 2/10
def Eastlake Falcons
8/90(cc)  N Batch 3/7
Mawson 303